Data Engineer

Feladatok, amik várnak rád

  • Adatmodellezés
  • Adattárház megvalósítás, adatbetöltés
  • Datalake és Datalakehouse tervezés és megvalósítás
  • Az adatkezeléssel kapcsolatos szabályok és irányelvek létrehozása és betartatása
  • Tesztadat előállítás, anonimizálás
  • AI adatelőkészítés
  • Nagyvállalati kezeléssel kapcsolatos projektek tervezése, végrehajtása (automatikus adatleltár készítés, nagy adattömeg-mozgatás)
  • Adatfelderítés megvalósítása informatikai rendszerekben
  • Adattisztítási projektek végrehajtása
  • Adatkezeléssel kapcsolatos oktatások megtartása

Amit kínálunk

  • Támogató, szakmailag komoly tapasztalattal rendelkező csapat
  • Rugalmas munkavégzés
  • Szakmai és készségfejlesztő képzések
  • Extra szabadnapok
  • Egészségbiztosítás
  • Csapatépítő-, és wellbeing programok
  • Modern irodai környezet a Haller Gardens irodaházban
  • Home office lehetőség (heti 2 nap)

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki/gazdaságinformatikus/közgazdász végzettség
  • Szakmai ismeret a database management, data analysis, data modelling kapcsán
  • Képesség közepesen komplex feladatok önálló végrehajtására
  • Képesség aprólékos és pontos munkavégzésre
  • Ügyfélképes kommunikáció szóban és írásban
  • RDBMS és SQL ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye: Budapest

Előnyt jelent

  • IBM adatkezeléssel kapcsolatos tapasztalatok
  • Adatmodellezési segédeszközök ismerete
  • ETL job fejlesztési és üzemeltetési gyakorlat
  • Konténer technológia ismeretek
  • Több éves szakmai tapasztalat data engineer vagy hasonló szerepkörben

    Milyen nálunk dolgozni?

    Dani, Junior fejlesztő

    Egy támogató, komoly szakmai tapasztalattal rendelkező csapat vagyunk, akik folyamatosan azon dolgoznak, hogy sikeresen, magas minőségben, a legjobb tudásuk szerint a lehető legtöbbet kihozva szállítsák le projektjeiket.

    A modern iroda szuper környezetet biztosít a munkához, ami inspiráló és kreatív légkört teremt. Az itt dolgozó munkatársak barátságosak és segítőkészek, ami hozzátesz a munka hangulatához és elősegíti a csapatmunkát. Szuper, hogy van lehetőség részt venni kirándulásokon és oktatásokon, ami lehetőséget ad a csapatépítéshez, a jó hangulathoz és a szakmai fejlődéshez, ami fontos számomra. Összességében a barátságos légkör, a segítőkész munkatársak, a fejlődési lehetőségek és a környezet az ami miatt szeretek a Barrénál dolgozni.

    Dávid, Rendszerszervező

    A Barrénál több szempont is van, ami miatt jó itt dolgozni. Fontos a munka változatossága. Számos ügyfélnél különféle feladatokkal találkozunk, amelyek gyakran egyedi megoldásokat kívánnak, máskor viszont alkalmazni tudjuk a már bevált módszereket. Összességében ez változatos napi munkát eredményez. A szakmai képzéseken, oktatásokon pedig lehetőség van megtanulni az új technológiákat, módszereket.
    A munkahelyi légkör támogató: a kollégák mindig segítenek a szakmai kérdésekben, a cég vezetése pedig rengeteget tesz az ideális munkakörülmények megteremtéséért.
    Szintén fontos, hogy kellő rugalmassággal, eredmény-központú hozzáállással dolgozhatunk a feladatainkon, és van beleszólásunk a munkánkat érintő kérdésekbe. A felmerülő ötletek, javaslatok valóban megfontolásra és megvalósításra kerülnek.

    Azért szeretek a Barrénál dolgozni, mert bármilyen kihívásokkal is nézünk szembe, a jó hangulat és a profi szakmai hozzáállás mindig garantált ebben az összetartó közösségben. Eddig még nem találkoztam olyan feladattal, amit együtt ne tudtunk volna „megugrani”.